DoneCMS
8th

سخنگوی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران منصوب شد

8th

امیر گلخانی به عنوان سخنگوی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، محمد حاجی میرزایی دبیر جشنواره در حکمی امیر گلخانی را به عنوان سخنگوی این رویداد منصوب کرد.

در متن حکم انتصاب سخنگوی جشنواره آمده است: «با توجه به شایستگی‌ها، تجارب و دغدغه‌های جنابعالی، به عنوان سخنگوی این جشنواره منصوب می‌شوید. امید است با تلاش‌های شما ارتباط موثر و پویایی بین جشنواره و مخاطبان آن (بازی‌سازان، رسانه‌ها و گیمرها) برقرار شود. از شما انتظار داریم تا با حفظ روحیه پاسخگویی، بازخورد مناسبی از مخاطبان جشنواره را به تیم اجرایی منتقل کنید و زمینه‌ساز برگزاری هرچه بهتر این رویداد ملی باشید.»

براساس این گزارش گلخانی روزنامه‌نگار و منتقد حوزه بازی‌های ویدیویی است. او در حال حاضر دبیر تحریریه‌ ماهنامه بازی‌نما است و همکاری با روزنامه‌های هفت صبح و صبا، هفته‌نامه‌های کلیک و سیب روزنامه جام جم و گروه مجلات همشهری را در کارنامه دارد. او همچنین به عنوان منتور بازاریابی و روابط عمومی در مرکز رشد بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای فعالیت داشته و اکنون علاوه بر سخنگویی، یکی از اعضای شورای سیاست‌گذاری هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران است.

براساس این گزارش فراخوان جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران مدتی است که منتشر شده و بازی‌سازان فرصت دارند آثار خود را تا پایان دی ماه برای حضور در جشنواره به صورت الکترونیکی ارسال کنند. برای کسب  اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت جشنواره به نشانی http://irangamefestival.ir مراجعه کنید.


.تمام حقوق برای سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای محفوظ می‌باشد