DoneCMS
8th

آرای مردمی جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران از مرز 40000 رای گذشت

8th

بخش مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران با استقبال گسترده بازیکنان ایرانی روبرو شد.
مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران که از هفدهم بهمن ماه آغاز شده و تا 10 اسفند ادامه دارد، با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان روبرو شد و تاکنون بیش از 40 هزار نفر آرای خود را برای انتخاب برترین بازی سال از نگاه مردم ثبت کرده‌اند که نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است. 
در این مسابقه برای نخستین بار، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی علاوه بر انتخاب برترین بازی سال، می‌توانند به بهترین به‌روز رسانی و مورد انتظارترین بازی نیز رای دهند.
در بخش بهترین بازی سال، به مانند سابق بازی‌هایی که در بخش اصلی جشنواره شرکت کرده‌اند، معرفی شده و کاربران می‌توانند به یک بازی رای دهند.
همچنین در بخش بهترین به روز رسانی، بازی‌های قدیمی که در سال اخیر یک به روز رسانی قابل توجه داشته‌اند حضور یافته و با رای مردم، بهترین آپدیت سال انتخاب می‌شود.
در بخش موردانتظارترین بازی نیز ویدیویی هایی از پروژه‌های آینده بازی‌سازان کشورمان به نمایش درآمده و کاربران می‌توانند یکی از این موارد را به عنوان بازی که انتظار انتشار آن را می‌کشند انتخاب کنند.
دستورالعمل رای‌دهی به هر بازی به این ترتیب است:
1- به قسمت رای‌گیری آثار به نشانی http://irangamefestival.ir/poll مراجعه کرده و از میان سه بخش بهترین به‌روز رسانی، بهترین بازی و موردانتظارترین بازی، یکی را برای رای دادن انتخاب کنید. 
2- در بخش بعدی بازی‌های شرکت کننده در هر بخش را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید با کلیک روی هر بازی پروفایل معرفی آن را مشاهده کنید.
3- بازی موردنظرتان را انتخاب کرده و روی گزینه «به من رای بده» کلیک کنید. پنجره‌ای باز شده و در آن کد مخصوص بازی نمایش داده می‌شود که آن را باید به شماره پیامک اعلام شده ارسال کنید. اما لازم به تایپ کد و تلفن نیست. کافی است روی گزینه ارسال با اندرویید یا ارسال با iOS کلیک کرده یا QR Code آن را اسکن کنید تا همه اطلاعات مدنظر برای شما آماده شده و تنها با زدن گزینه ارسال پیامک روی موبایل خود به بازی مورد نظرتان رای دهید.
براساس این گزارش رای‌گیری بخش مردمی جشنواره امسال تنها به صورت پیامکی خواهد بود. همچنین هر شماره تلفن در هر یک از سه بخش مسابقه تنها یک بار فرصت رای‌ دادن خواهد داشت و این رای غیرقابل تغییر است. بنابراین هرچندباری که از یک شماره تلفن یکتا پیامک ارسال شود، در نهایت تنها نخستین رای ارسال شده مدنظر قرار خواهد گرفت.
ثبت آرای مسابقه مردمی تا پایان روز جمعه دهم اسفندماه ادامه خواهد داشت و براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، با توجه به مهلت کوتاه باقی‌مانده تا برگزاری مراسم اختتامیه، این فرصت تمدید نخواهد شد.


.تمام حقوق برای سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای محفوظ می‌باشد